KONST / Litografier / Litografi 11424248
nr 1142 4248
Pierre Bonnard
(1867-1947), Frankrike
Litografi, Pierre Bonnard (1867-1947), signerad i plåten P B, bladets mått: 32x25
Pierre Bonnard, en fransk målare och grafiker född 1867, död 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:01:47
1/11 13:54:05
Pierre Bonnard
Läs mer om Pierre Bonnard